
5Dev Trail/Enduro Cranks 160mm / DUB Spindle - Black
- TECH SPECS
| model | Trail Enduro |
| length | 160mm |
| direct mount/BCD | 3-bolt |
| configuration | 1x |
| spindle interface | SRAM DUB (73mm BB) |
| chainline | 52mm |
| material | aluminum |
| color | black |
- TECH SPECS
| model | Trail Enduro |
| length | 160mm |
| direct mount/BCD | 3-bolt |
| configuration | 1x |
| spindle interface | SRAM DUB (73mm BB) |
| chainline | 52mm |
| material | aluminum |
| color | black |
Original: $499.99
-65%$499.99
$175.00Description
- TECH SPECS
| model | Trail Enduro |
| length | 160mm |
| direct mount/BCD | 3-bolt |
| configuration | 1x |
| spindle interface | SRAM DUB (73mm BB) |
| chainline | 52mm |
| material | aluminum |
| color | black |












