
5Dev Trail/Enduro Cranks 175mm / DUB Spindle - Raw Silver/Clear
- TECH SPECS
| model | Trail Enduro |
| length | 175mm |
| direct mount/BCD | 3-bolt |
| configuration | 1x |
| spindle interface | SRAM DUB (73mm BB) |
| chainline | 52mm |
| material | aluminum |
| color | raw/clear |
- TECH SPECS
| model | Trail Enduro |
| length | 175mm |
| direct mount/BCD | 3-bolt |
| configuration | 1x |
| spindle interface | SRAM DUB (73mm BB) |
| chainline | 52mm |
| material | aluminum |
| color | raw/clear |
Original: $499.99
-65%$499.99
$175.00Description
- TECH SPECS
| model | Trail Enduro |
| length | 175mm |
| direct mount/BCD | 3-bolt |
| configuration | 1x |
| spindle interface | SRAM DUB (73mm BB) |
| chainline | 52mm |
| material | aluminum |
| color | raw/clear |











