🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

1 / 2
Vittoria Mezcal III Tire - TLR/XCR/TNT - 29x2.25 - Tanwall - G2.0
- TECH SPECS
| model | Mezcal III XCR |
| size | 29" |
| width | 2.25" |
| compound | XCR/TLR G2.0 |
| bead | folding |
| type | tubeless |
| color | tan/black |
| weight | 690g |
- TECH SPECS
| model | Mezcal III XCR |
| size | 29" |
| width | 2.25" |
| compound | XCR/TLR G2.0 |
| bead | folding |
| type | tubeless |
| color | tan/black |
| weight | 690g |
$93.99
Vittoria Mezcal III Tire - TLR/XCR/TNT - 29x2.25 - Tanwall - G2.0—
$93.99
Description
- TECH SPECS
| model | Mezcal III XCR |
| size | 29" |
| width | 2.25" |
| compound | XCR/TLR G2.0 |
| bead | folding |
| type | tubeless |
| color | tan/black |
| weight | 690g |















