🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Vittoria Mazza Race Tire - TLR/2-Fold - 27.5x2.6 - Black
- TECH SPECS
| model | Mazza Race |
| size | 27.5" |
| width | 2.6" |
| compound | enduro 1C race G2.0 |
| bead | folding |
| type | tubeless |
| color | black |
| weight | 1215g |
- TECH SPECS
| model | Mazza Race |
| size | 27.5" |
| width | 2.6" |
| compound | enduro 1C race G2.0 |
| bead | folding |
| type | tubeless |
| color | black |
| weight | 1215g |
$89.99
Vittoria Mazza Race Tire - TLR/2-Fold - 27.5x2.6 - Black—
$89.99
Description
- TECH SPECS
| model | Mazza Race |
| size | 27.5" |
| width | 2.6" |
| compound | enduro 1C race G2.0 |
| bead | folding |
| type | tubeless |
| color | black |
| weight | 1215g |























