🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Vittoria Martello G2.0 Tire - 27.5x2.35 - Enduro 4C G2.0
- TECH SPECS
| model | Martello |
| size | 27.5" |
| width | 2.35" |
| compound | enduro 4C G2.0 |
| bead | folding |
| type | tubeless |
| color | black |
| weight | 1180g |
- TECH SPECS
| model | Martello |
| size | 27.5" |
| width | 2.35" |
| compound | enduro 4C G2.0 |
| bead | folding |
| type | tubeless |
| color | black |
| weight | 1180g |
$31.50
Original: $89.99
-65%Vittoria Martello G2.0 Tire - 27.5x2.35 - Enduro 4C G2.0—
$89.99
$31.50Description
- TECH SPECS
| model | Martello |
| size | 27.5" |
| width | 2.35" |
| compound | enduro 4C G2.0 |
| bead | folding |
| type | tubeless |
| color | black |
| weight | 1180g |























