🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Vittoria Martello Enduro Tire - 29x2.6 - TLR/2
- TECH SPECS
| model | Martello |
| size | 29" |
| width | 2.6" |
| compound | enduro 4C G2.0 |
| bead | folding |
| type | tubeless |
| color | black |
| weight | 1380g |
- TECH SPECS
| model | Martello |
| size | 29" |
| width | 2.6" |
| compound | enduro 4C G2.0 |
| bead | folding |
| type | tubeless |
| color | black |
| weight | 1380g |
$32.90
Original: $93.99
-65%Vittoria Martello Enduro Tire - 29x2.6 - TLR/2—
$93.99
$32.90Description
- TECH SPECS
| model | Martello |
| size | 29" |
| width | 2.6" |
| compound | enduro 4C G2.0 |
| bead | folding |
| type | tubeless |
| color | black |
| weight | 1380g |























