🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Vittoria Barzo G2.0 Tire - 29x2.6 - TLR/TNT - Black/Anthracite
- TECH SPECS
| model | Barzo |
| size | 29" |
| width | 2.6" |
| compound | XC-trail/TNT G2.0 |
| bead | folding |
| type | tubeless |
| color | anthracite/black |
| weight | 820g |
- TECH SPECS
| model | Barzo |
| size | 29" |
| width | 2.6" |
| compound | XC-trail/TNT G2.0 |
| bead | folding |
| type | tubeless |
| color | anthracite/black |
| weight | 820g |
$79.99
Vittoria Barzo G2.0 Tire - 29x2.6 - TLR/TNT - Black/Anthracite—
$79.99
Description
- TECH SPECS
| model | Barzo |
| size | 29" |
| width | 2.6" |
| compound | XC-trail/TNT G2.0 |
| bead | folding |
| type | tubeless |
| color | anthracite/black |
| weight | 820g |


















