🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

SRAM S150 Eagle Transmission Crankset - 170mm - 32t - 52mm Chainline
- TECH SPECS
| BCD | Direct Mount SRAM 3 Bolt |
| BB Inclusion | No |
| Chainline | 52mm |
| Teeth | 32 |
| Crank Arm Length | 170mm |
| Interface | Powerspline |
| Crankset Material | Aluminum |
| Pedals Thread | 9/16 |
| Primary Color | Black |
| Speed | 12 |
| Drivetrain Spacing | Boost |
- TECH SPECS
| BCD | Direct Mount SRAM 3 Bolt |
| BB Inclusion | No |
| Chainline | 52mm |
| Teeth | 32 |
| Crank Arm Length | 170mm |
| Interface | Powerspline |
| Crankset Material | Aluminum |
| Pedals Thread | 9/16 |
| Primary Color | Black |
| Speed | 12 |
| Drivetrain Spacing | Boost |
$28.00
Original: $80.00
-65%SRAM S150 Eagle Transmission Crankset - 170mm - 32t - 52mm Chainline—
$80.00
$28.00Description
- TECH SPECS
| BCD | Direct Mount SRAM 3 Bolt |
| BB Inclusion | No |
| Chainline | 52mm |
| Teeth | 32 |
| Crank Arm Length | 170mm |
| Interface | Powerspline |
| Crankset Material | Aluminum |
| Pedals Thread | 9/16 |
| Primary Color | Black |
| Speed | 12 |
| Drivetrain Spacing | Boost |























