🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Spank Spike 800 Race Riser bar Clamp: 31.8mm W: 800mm Rise: 15mm Red
- TECH SPECS
| Handlebar Weight | 310g |
| Handlebar Material | Aluminum |
| Upsweep | 4 |
| Handlebar Width | 800mm |
| Rise | 15mm |
| Stem Clamp Diameter | 31.8mm |
| Backsweep | 8 |
| Primary Color | Red |
- TECH SPECS
| Handlebar Weight | 310g |
| Handlebar Material | Aluminum |
| Upsweep | 4 |
| Handlebar Width | 800mm |
| Rise | 15mm |
| Stem Clamp Diameter | 31.8mm |
| Backsweep | 8 |
| Primary Color | Red |
$79.99
Spank Spike 800 Race Riser bar Clamp: 31.8mm W: 800mm Rise: 15mm Red—
$79.99
Description
- TECH SPECS
| Handlebar Weight | 310g |
| Handlebar Material | Aluminum |
| Upsweep | 4 |
| Handlebar Width | 800mm |
| Rise | 15mm |
| Stem Clamp Diameter | 31.8mm |
| Backsweep | 8 |
| Primary Color | Red |














