
Spank Spike 800 Race Riser bar Clamp: 31.8mm W: 800mm Rise: 15mm Green
- TECH SPECS
| Handlebar Weight | 310g |
| Handlebar Material | Aluminum |
| Backsweep | 8 |
| Primary Color | Green |
| Stem Clamp Diameter | 31.8mm |
| Handlebar Width | 800mm |
| Rise | 15mm |
| Upsweep | 4 |
- TECH SPECS
| Handlebar Weight | 310g |
| Handlebar Material | Aluminum |
| Backsweep | 8 |
| Primary Color | Green |
| Stem Clamp Diameter | 31.8mm |
| Handlebar Width | 800mm |
| Rise | 15mm |
| Upsweep | 4 |
Original: $79.99
-65%$79.99
$28.00Description
- TECH SPECS
| Handlebar Weight | 310g |
| Handlebar Material | Aluminum |
| Backsweep | 8 |
| Primary Color | Green |
| Stem Clamp Diameter | 31.8mm |
| Handlebar Width | 800mm |
| Rise | 15mm |
| Upsweep | 4 |














