🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Schwalbe Wicked Will Tire - 29x2.4" - Super Ground E50 - Addix SpeedGrip - Black/Tanwall
- TECH SPECS
| model | Wicked Will Super Ground |
| size | 29" |
| width | 2.4" |
| compound | Addix Speedgrip |
| bead | folding |
| type | tubeless |
| color | black/bronze |
| weight | 845g |
- TECH SPECS
| model | Wicked Will Super Ground |
| size | 29" |
| width | 2.4" |
| compound | Addix Speedgrip |
| bead | folding |
| type | tubeless |
| color | black/bronze |
| weight | 845g |
$94.86
Schwalbe Wicked Will Tire - 29x2.4" - Super Ground E50 - Addix SpeedGrip - Black/Tanwall—
$94.86
Description
- TECH SPECS
| model | Wicked Will Super Ground |
| size | 29" |
| width | 2.4" |
| compound | Addix Speedgrip |
| bead | folding |
| type | tubeless |
| color | black/bronze |
| weight | 845g |


















