š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Onza Porcupine Tire - 29x2.4 - Tanwall
- TECH SPECS
| model | Porcupine |
| size | 29" |
| width | 2.4" |
| compound | dual 60a/45a |
| bead | folding |
| casing | tubeless |
| color | tanwall |
| weight | 810g |
- TECH SPECS
| model | Porcupine |
| size | 29" |
| width | 2.4" |
| compound | dual 60a/45a |
| bead | folding |
| casing | tubeless |
| color | tanwall |
| weight | 810g |
$26.25
Original: $74.99
-65%Onza Porcupine Tire - 29x2.4 - Tanwallā
$74.99
$26.25Description
- TECH SPECS
| model | Porcupine |
| size | 29" |
| width | 2.4" |
| compound | dual 60a/45a |
| bead | folding |
| casing | tubeless |
| color | tanwall |
| weight | 810g |















