🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Onza Porcupine Tire - 27.5x2.40 - Black
- TECH SPECS
| model | Porcupine |
| size | 27.5" |
| width | 2.4" |
| compound | dual 60a/45a |
| bead | folding |
| type | tubeless |
| color | black |
| weight | 820g |
- TECH SPECS
| model | Porcupine |
| size | 27.5" |
| width | 2.4" |
| compound | dual 60a/45a |
| bead | folding |
| type | tubeless |
| color | black |
| weight | 820g |
$66.99
Onza Porcupine Tire - 27.5x2.40 - Black—
$66.99
Description
- TECH SPECS
| model | Porcupine |
| size | 27.5" |
| width | 2.4" |
| compound | dual 60a/45a |
| bead | folding |
| type | tubeless |
| color | black |
| weight | 820g |























