š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Onza Ibex Tire - 27.5"x2.4 - Tanwall
- TECH SPECS
| model | Ibex |
| size | 27.5" |
| width | 2.4" |
| compound | dual 50a/45a |
| bead | folding |
| type | tubeless |
| color | tanwall |
| weight | 830g |
- TECH SPECS
| model | Ibex |
| size | 27.5" |
| width | 2.4" |
| compound | dual 50a/45a |
| bead | folding |
| type | tubeless |
| color | tanwall |
| weight | 830g |
$79.99
Onza Ibex Tire - 27.5"x2.4 - Tanwallā
$79.99
Description
- TECH SPECS
| model | Ibex |
| size | 27.5" |
| width | 2.4" |
| compound | dual 50a/45a |
| bead | folding |
| type | tubeless |
| color | tanwall |
| weight | 830g |















