š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Onza Aquila Tire - 27.5x2.5 - Tanwall
- TECH SPECS
| model | Aquila |
| size | 27.5" |
| width | 2.5" |
| compound | dual 50a/45a |
| bead | folding |
| type | tubeless |
| color | tanwall |
| weight | 1150g |
- TECH SPECS
| model | Aquila |
| size | 27.5" |
| width | 2.5" |
| compound | dual 50a/45a |
| bead | folding |
| type | tubeless |
| color | tanwall |
| weight | 1150g |
$29.75
Original: $84.99
-65%Onza Aquila Tire - 27.5x2.5 - Tanwallā
$84.99
$29.75Description
- TECH SPECS
| model | Aquila |
| size | 27.5" |
| width | 2.5" |
| compound | dual 50a/45a |
| bead | folding |
| type | tubeless |
| color | tanwall |
| weight | 1150g |















