🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Onyx Racing Products Vesper MTB Boost Front Hub - 28H - 15x110mm - Black
- TECH SPECS
| Hub Drilling | 28H |
| Rotor Mount | 6-bolts |
| Hub Spacing | 110mm |
| Position | Front |
| Axle Type | 15mm TA |
| Primary Color | Black |
| Hub Spoke Type | J-bend |
| Skewers Included | No |
- TECH SPECS
| Hub Drilling | 28H |
| Rotor Mount | 6-bolts |
| Hub Spacing | 110mm |
| Position | Front |
| Axle Type | 15mm TA |
| Primary Color | Black |
| Hub Spoke Type | J-bend |
| Skewers Included | No |
$78.75
Original: $225.00
-65%Onyx Racing Products Vesper MTB Boost Front Hub - 28H - 15x110mm - Black—
$225.00
$78.75Description
- TECH SPECS
| Hub Drilling | 28H |
| Rotor Mount | 6-bolts |
| Hub Spacing | 110mm |
| Position | Front |
| Axle Type | 15mm TA |
| Primary Color | Black |
| Hub Spoke Type | J-bend |
| Skewers Included | No |























