🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Michelin Wild Enduro Front Tire - 27.5x2.4 - GUM-X3D - Gravity Shield
- TECH SPECS
| model | Wild Enduro Front |
| size | 27.5" |
| width | 2.4" |
| compound | Gum-X3D |
| bead | folding |
| type | tubeless |
| color | black |
| weight | 990g |
- TECH SPECS
| model | Wild Enduro Front |
| size | 27.5" |
| width | 2.4" |
| compound | Gum-X3D |
| bead | folding |
| type | tubeless |
| color | black |
| weight | 990g |
$83.99
Michelin Wild Enduro Front Tire - 27.5x2.4 - GUM-X3D - Gravity Shield—
$83.99
Description
- TECH SPECS
| model | Wild Enduro Front |
| size | 27.5" |
| width | 2.4" |
| compound | Gum-X3D |
| bead | folding |
| type | tubeless |
| color | black |
| weight | 990g |























