🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
No images
Michelin Wild AM Performance Line - 27.5x2.6 - Trail Compound - Trail Shield
- TECH SPECS
| model | Wild AM Performance |
| size | 27.5" |
| width | 2.6" |
| compound | Trail Shield |
| bead | folding |
| type | tubeless |
| color | black |
| weight | 930g |
- TECH SPECS
| model | Wild AM Performance |
| size | 27.5" |
| width | 2.6" |
| compound | Trail Shield |
| bead | folding |
| type | tubeless |
| color | black |
| weight | 930g |
$19.95
Original: $56.99
-65%Michelin Wild AM Performance Line - 27.5x2.6 - Trail Compound - Trail Shield—
$56.99
$19.95Description
- TECH SPECS
| model | Wild AM Performance |
| size | 27.5" |
| width | 2.6" |
| compound | Trail Shield |
| bead | folding |
| type | tubeless |
| color | black |
| weight | 930g |























