🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

1 / 4
Magura Gustav Pro - Works as Front or Rear
- TECH SPECS
| Fluid | Mineral oil |
| Brake Material | Aluminum |
| Brake Weight | 348g |
| Caliper mount | Post mount |
| Disc Diameter | Not included |
| Lever Blade Material | Aluminum |
| Pistons | 4 |
| Position | Front or Rear |
| Primary Color | Black |
| Shift Lever Comp. | W/ Adapters (not included) |
- TECH SPECS
| Fluid | Mineral oil |
| Brake Material | Aluminum |
| Brake Weight | 348g |
| Caliper mount | Post mount |
| Disc Diameter | Not included |
| Lever Blade Material | Aluminum |
| Pistons | 4 |
| Position | Front or Rear |
| Primary Color | Black |
| Shift Lever Comp. | W/ Adapters (not included) |
$362.00
Magura Gustav Pro - Works as Front or Rear—
$362.00
Description
- TECH SPECS
| Fluid | Mineral oil |
| Brake Material | Aluminum |
| Brake Weight | 348g |
| Caliper mount | Post mount |
| Disc Diameter | Not included |
| Lever Blade Material | Aluminum |
| Pistons | 4 |
| Position | Front or Rear |
| Primary Color | Black |
| Shift Lever Comp. | W/ Adapters (not included) |























