🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Industry Nine Enduro 305 v3 Wheelset - 29" - 15x110 & 12x157 - Micro Spline
- TECH SPECS
| size | 29" |
| front/rear | front/rear (Micro Spline) |
| rim | Enduro 305 V3 |
| hub | Hydra IS disc |
| axle/spacing (mm) | 15x110/12x157 Super Boost |
| hole | 32/32h |
| spoke | I-Nine |
| color | black |
| weight | 1850g |
- TECH SPECS
| size | 29" |
| front/rear | front/rear (Micro Spline) |
| rim | Enduro 305 V3 |
| hub | Hydra IS disc |
| axle/spacing (mm) | 15x110/12x157 Super Boost |
| hole | 32/32h |
| spoke | I-Nine |
| color | black |
| weight | 1850g |
$512.75
Original: $1,465.00
-65%Industry Nine Enduro 305 v3 Wheelset - 29" - 15x110 & 12x157 - Micro Spline—
$1,465.00
$512.75Description
- TECH SPECS
| size | 29" |
| front/rear | front/rear (Micro Spline) |
| rim | Enduro 305 V3 |
| hub | Hydra IS disc |
| axle/spacing (mm) | 15x110/12x157 Super Boost |
| hole | 32/32h |
| spoke | I-Nine |
| color | black |
| weight | 1850g |























