π Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Chromag Pilot Pedals - Clipless - Gold - Regular
- TECH SPECS
| Primary Color | Gold |
| Spindle Material | Cr-Mo |
| Cleat Compatibility | SPD |
| Color | Gold |
| Pedal Bearing | Bushing and Double Sealed |
| Pedal Weight | 520g |
| Pedal Material | Alloy |
| Pedals Thread | 9/16 |
- TECH SPECS
| Primary Color | Gold |
| Spindle Material | Cr-Mo |
| Cleat Compatibility | SPD |
| Color | Gold |
| Pedal Bearing | Bushing and Double Sealed |
| Pedal Weight | 520g |
| Pedal Material | Alloy |
| Pedals Thread | 9/16 |
$65.45
Original: $187.00
-65%Chromag Pilot Pedals - Clipless - Gold - Regularβ
$187.00
$65.45Description
- TECH SPECS
| Primary Color | Gold |
| Spindle Material | Cr-Mo |
| Cleat Compatibility | SPD |
| Color | Gold |
| Pedal Bearing | Bushing and Double Sealed |
| Pedal Weight | 520g |
| Pedal Material | Alloy |
| Pedals Thread | 9/16 |

















