π Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Chromag Pilot Pedals - Clipless - Purple - Regular
- TECH SPECS
| Color | Purple |
| Primary Color | Purple |
| Pedal Bearing | Bushing and Double Sealed |
| Pedal Weight | 520g |
| Spindle Material | Cr-Mo |
| Cleat Compatibility | SPD |
| Pedals Thread | 9/16 |
| Pedal Material | Alloy |
- TECH SPECS
| Color | Purple |
| Primary Color | Purple |
| Pedal Bearing | Bushing and Double Sealed |
| Pedal Weight | 520g |
| Spindle Material | Cr-Mo |
| Cleat Compatibility | SPD |
| Pedals Thread | 9/16 |
| Pedal Material | Alloy |
$65.45
Original: $187.00
-65%Chromag Pilot Pedals - Clipless - Purple - Regularβ
$187.00
$65.45Description
- TECH SPECS
| Color | Purple |
| Primary Color | Purple |
| Pedal Bearing | Bushing and Double Sealed |
| Pedal Weight | 520g |
| Spindle Material | Cr-Mo |
| Cleat Compatibility | SPD |
| Pedals Thread | 9/16 |
| Pedal Material | Alloy |

















