π Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Chromag Pilot BA Pedals - Clipless - Red - Wide
- TECH SPECS
| Color | Red |
| Pedals Thread | 9/16 |
| Pedal Bearing | Bushing and Double Sealed |
| Pedal Weight | 594g |
| Primary Color | Red |
| Cleat Compatibility | SPD |
| Spindle Material | Cr-Mo |
| Pedal Material | Alloy |
- TECH SPECS
| Color | Red |
| Pedals Thread | 9/16 |
| Pedal Bearing | Bushing and Double Sealed |
| Pedal Weight | 594g |
| Primary Color | Red |
| Cleat Compatibility | SPD |
| Spindle Material | Cr-Mo |
| Pedal Material | Alloy |
$68.95
Original: $197.00
-65%Chromag Pilot BA Pedals - Clipless - Red - Wideβ
$197.00
$68.95Description
- TECH SPECS
| Color | Red |
| Pedals Thread | 9/16 |
| Pedal Bearing | Bushing and Double Sealed |
| Pedal Weight | 594g |
| Primary Color | Red |
| Cleat Compatibility | SPD |
| Spindle Material | Cr-Mo |
| Pedal Material | Alloy |

















